Новини про м'ясо

Новий спалах АЧС у Тернопільській області

У четвер, 20 серпня, Головне управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області повідомило про черговий спалах африканської чуми свиней. Небезпечне захворювання виявили в особистому селянському господарстві в Козівському районі. Наразі місцева влада вживає необхідних протиепізоотичних заходів.

“У приватному домогосподастві села Таурів зафіксовано випадок африканської чуми свиней. При Козівській районній державній адміністрації відбулося засідання протиепізоотичної комісії, де визначили план дій згідно “Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней”. Спеціалісти ветеринарної медицини Козівського району вживають усіх заходів щодо утилізації тварин, ліквідації захворювання та недопущення поширення даного захворювання в цьому населеному пункті. Проводять роз’яснювальну роботу серед населення та здійснюють подвірний обхід обійсть”, – повідомили у регіональному відділенні Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, упродовж першої декади серпня в Україні зареєсрували ще 3 спалахи АЧС – у Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button