Новини про м'ясо

Новий спалах АЧС у Чернівецькій області

Наприкінці минулого тижня про спалах африканської чуми свиней у Чернівецькій області повідомило регіональне управління Держпродспоживслужби. Вірус виявили у зразках туш тварин, яких залишили невідомі у Кіцманському районі.

“До Кіцманського районного управління Головного управління ДПСС в Чернівецькій області надійшло повідомлення щодо виявлення трупів свиней на території колишнього військово-вертолітного аеродрому між селами Лужани і Шипинці Кіцманського району Чернівецької області. Оперативною мобільною групою спеціалістів Головного управління Дежпродспоживслужби в Чернівецькій області зразу ж було здійснено виїзд на визначене місце з метою проведення епізоотичного розслідування випадку загибелі свиней”, – йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

На Засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісіїпри Кіцманській районній державній адміністрації було встановлено карантин у зоні, де виявили туші свиней, уражених АЧС. Також в районі вживають заходів задля запобігання поширенню вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button