Новини про м'ясо

Нову технологію переробки відходів свинарства запроваджує KSG Agro

Гній зі свиноферм – це органічне добриво, яке застосовують достатньо давно. Нові технології дозволяють покращити ефективність його використання і зменшити забруднення від відходів на свинофермах.

Компанія KSG Agro запровадила технологію сепарування гною на одному зі своїх підприємств в селі Нива Трудова (Дніпропетровська область). Станція сепарування відходів дозволяє переробити 70 кубічних метрів гною на годину. Обладнання ділить біовідходи на рідку і тверду частини.

“Тверда фракція вивозиться на поля, де її внесення менш працемістке та більш ефективне. Очищені від твердої фракції прояснені стоки – рідка фракція – перекачується на біоспоруди, де після біологічної очистки (терміном до півроку) можуть використовуватися для зрошення полів”, – цитує Олега Вакулюка, голову підприємства, де встановили обладнання, видання AgroPortal.

Купівля та встановлення нового сепарувального комплексу для гною вартувало KSG Agro близько 5,5 млн гривень. Обладнання було придбано в Італії. Вартість самої сепарувальної машини склала близько 2,1 млн гривень.

Устаткування дозволяє компанії не лише виготовляти добрива двох видів, а й зменшити забруднення прилеглих до свиноферми територій та обсяг викидів парникових газів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button