Новини про м'ясо

Німеччина будує паркан на кордоні з Польщею через АЧС

Нещодавно Данія завершила будівництво паркану на кордоні з Німеччиною, щоб запобігти міграції диких кабанів, які можуть переносити африканську чуму свиней. Хоча в ФРН ще не виявили АЧС, ризик проникнення захворювання на територію країни залишається високим. Африканську чуму свиней виявляють у Польщі дедалі ближче до кордону з Німеччиною. Через це країна почала також споруджувати паркан на кордоні.

Востаннє АЧС на заході Польщі виявили біля польського села Тшебуле, що за 35 кілометрів від німецько-польського кордону. Саме в цьому місці, на кордоні, де Польща межує з німецькою федеральною землею Бранденбург, почали будувати паркан.

У Міністерстві захисту прав споживачів Бранденбурга заявили, що тимчасові огорожі мають висоту 90 см і залишатимуться на місці до зникнення небезпеки проникнення заражених свиней у Німеччину. Встановлення огорожі оцінюється в 160 тис. євро. Спорудженням паркану керує місцева влада.

Тим часом ситуація на заході Польщі залишається неспокійною. 23 грудня Польська центральна ветеринарна інспекція повідомила про нові випадки АЧС, внаслідок чого загальна кількість спалахів вірусу в західній Польщі досягла 71. Це означає, що зараз на заході Польщі від африканської чуми свиней померло щонайменше 87 кабанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button