Новини про м'ясо

Найуспішніші свиногосподарства України

В Україні нараховується близько 1,7 тис. підприємств, що займаються вирощуванням свиней. Утім, майже 75% промислового поголів’я утримується в 55 найпотужніших господарствах. Щороку Асоціація “Свинарі України” (АСУ) спільно з порталом pigua.info та журналом “Прибуткове свинарство” оновлюють перелік найбільш успішних свиногосподарств. За даними рейтингу, лише на 10 підприємствах України утримується більш ніж 50 тис. голів свиней. Утім, галузь продовжує розвиватись, покращуються умови утримання тварин та будуються нові комплекси.

“Хоча лише 40% свиногосподарств, що увійшли до тридцятки найбільших операторів ринку свинини, змогли наростити поголів’я, у 2019-му абсолютна більшість з них (25 з 30-и підприємств) змогли частково чи в повній мірі втілити плани розвитку: покращити умови утримання тварин та їх виробничі показники, розвинути інфраструктуру підприємства, розширити виробничі потужності за рахунок будівництва чи реконструкції. А незважаючи на непростий 2019-й та досить турбулентний початок 2020-го, майже всі учасники цьогорічного ТОП-у мають плани подальшого розвитку підприємств. Серед них — і реконструкція та/чи модернізація майданчиків, і будівництво нових, і закупівля маточного поголів’я, і нарощування його за рахунок власновирощених тварин”, – зазначають в АСУ.

ТОП-5 виробників свинини в Україні, за версією Асоціації “Свинарі України”, це: ПрАТ “АПК-ІНВЕС” (Донеччина), СП ТОВ “Нива Переяславщини” (Київщина), ТзОВ “Гудвеллі” (Івано-Франківська обл.), ТОВ “НВП Глобинський свинокомпллекс” (Полтавська обл.), ПАП “Агропродсервіс” (Тернопільська обл.).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button