Новини про м'ясо

Найбільше документів на отримання дотацій на ВРХ подали на Львівщині

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА повідомляє, що область стала лідером за кількістю фізичних осіб, які подали документи з метою отримання державних дотацій на молодняк великої рогатої худоби. Щоправда, за кількістю ВРХ, на яке нараховано дотацію і, відповідно, за загальною сумою дотацій, нарахованих у 2018 році Львівщина посідає друге місце.

“Усього за період з квітня по грудень нараховано дотації 15,3 тис. фізичним особам за утримання 21,8 тис. голів молодняка ВРХ на загальну суму 26,8 млн гривень”, – йдеться в повідомленні прес-служби Львівської обласної державної адміністрації.

Із цих коштів 11,4 млн. гривень, для тих, хто подавав документи у вересні-грудні поточного року, ще не виплатили – їх мають розподілити між власниками 16,8 тис. голів великої рогатої худоби найближчим часом.

Розподіл коштів для виплати фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ затверджено Наказом Мінагрополітики України від 14.12.2018 №595. У цілому цього року держава виділила близько 850 млн. гривень на дотаційні виплати для господарств, де утримують ВРХ, у тому числі фізичним особам (за утримання 272 471 голів молодняку) та фермерським господарствам.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button