Новини про м'ясо

Надання субсидій свинарям у Нідерландах відкладають

Уряд Нідерландів вирішив відкласти запровадження програми допомоги для виробників свинини, які можуть припинити свою діяльність. Програму субсидіювання, розроблену для досягнення більш сталого виробництва свинини, доведеться перенести на осінь, а не на серпень, як було передбачено, оскільки її має ще розглянути Єврокомісія.

На початку травня Міністерство сільського господарства Нідерландів повідомило, що воно запропонує допомогу у відновленні функціонування свинарських господарств та тим фермерам, які збирались припинити виробництво. Метою фінансової підтримки підприємств є досягнення більш сталого виробництва свиней та зменшення небезпеки для здоров’я та довкілля в районах з високою щільністю ферм.

Оскільки процес все ще на стадії затвердження Європейською комісією, міністр сільського господарства повідомив, що програму доведеться перенести з 15 серпня, як було передбачено раніше, на вересень чи жовтень. Для запровадження схеми, розробленої урядом, після її затвердження Єврокомісією знадобиться близько шести тижнів.

Свиноферми, які створюють проблеми через неприємні запахи та власники яких розглядають питання про припинення виробництва, зможуть спрямувати державні кошти на поліпшення благополуччя свиней, модернізацію приміщень для тварин і запровадження нових технологій, з метою зменшення обсягу викидів парникових газів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button