Новини про м'ясо

На Полтавщині створюють комплекс на 1000 свиней

Тваринництво в Україні переживає не кращі часи: скорочується поголів’я ВРХ і свиней, розповсюдження хвороб тварин робить цей бізнес вкрай ризикованим. Тим не менш, є й приклади успішних компаній, які не просто виживають, а знаходять можливості інвестувати в розвиток. Одна з таких – ТОВ “Сенча”, що базується у Лохвицькому районі Полтавської області.

Директор підприємства Юрій Колєснік в інтерв’ю для The Ukrainian Farmer розповів про плани ТОВ “Сенча” на 2019 рік. У власності компанії – 1,5 тис. голів великої рогатої худоби, наступного року поголів’я буде збільшено до 2 тис., оскільки підприємство будує нове приміщення на 500 корів.

Крім цього, Юрій Колєснік говорить, що готується проект зведення комплексу, розрахованого на утримання тисячі свиноматок. Зараз у ТОВ “Сенча” налічується 3,5 тис. свиней, серед яких 370 свиноматок. За допомогою нового комплексу підприємство планує оновити поголів’я.

Нагадаємо, що у порівнянні з 2017 роком цьогоріч виробництво свинини дещо скоротилось. За підсумками 10 місяців 2018 року спостерігалось зменшення обсягу забою свиней на 4 %, порівняно з таким же періодом 2017 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button