Новини про м'ясо

В Україні скорочується виробництво свинини

Порівняно з 2017 роком цьогоріч виробництво свинини дещо скоротилось. Особливо зниження обсягів помітні серед підприємств, що спеціалізуються на охолодженому і свіжому м’ясі.

Як повідомляє Agravery з посиланням на аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України», за підсумками 10 місяців 2018 року спостерігалось скорочення обсягу забою свиней на 4 % (на 17 тис. тонн – до 403 тис. тонн у живій вазі), порівняно з таким же періодом 2017 року.

Наслідком скорочення забою стало зменшення виробництва охолодженої і свіжої свинини. З січня по жовтень нинішнього року в Україні було виготовлено 199 тонн такого м’яса, що на 1,6 % менше, ніж за перші 10 місяців 2017 року.

Компенсувати скорочення виробництва на внутрішньому ринку вдалось за рахунок імпорту. У січні-листопаді в Україну завезли 24,3 тонни охолодженої та замороженої  свинини з-за кордону. Але слід зазначити, що обсяги виробництва замороженого м’яса зросли і в Україні – на 6% за 10 місяців. Це єдина категорія свинини, пропозиція якої на внутрішньому ринку зросла.

Що стосується інших видів м’ясопродукції, а саме сушеної, копченої та соленої свинини, то у цьому секторі спостерігається суттєве скорочення. Порівняно з минулим роком, за січень-жовтень 2018 року обсяги виробництва знизились на 23% – з 9,2 тис. тонн до 7,1 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button