Новини про м'ясо

На Миколаївщині перекинулась вантажівка, що перевозила птицю

У ніч на понеділок, 21 січня, на трасі Миколаїв-Ульянівка в ДТП потрапила вантажівка, що перевозила курей. Птицю везли для забою на птахофабрику. Через ожеледь на дорозі водій не впорався з керуванням, під час повороту вантажівка перевернулась.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди ніхто не постраждав. Збитків лише зазнав власник курей, оскільки крім втрат через пошкодження фури та збій графіку перевезення птиці, до збитків варто зарахувати десятки курей, які втекли. Це сталось через те, що під час аварії частина ящиків з птицею була пошкоджена.

6 тис. курей мали перевезти з Херсона на м’ясокомбінат у місті Кам’янець-Подільський. У результаті дорожньо-транспортної пригоди дві смуги траси поблизу села Гур’ївка було тимчасово заблоковано.

Нагадаємо, на початок 2019 року в Україні нараховувалось 210788,4 тис. голів птиці, це на 2,9% більше ніж роком раніше. Абсолютним лідером у цьому секторі є Вінницька область з 32588,6 тис. голів. За рік кількість курей тут зросла на 9,8%. На другому місці Київщина – 28359,1 тис. голів – це на 3,9% менше, ніж 1 січня 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button