Новини про м'ясо

На мільйон скоротилось поголів’я свиней у Польщі

Хоча влада Польщі докладає значних зусиль для припинення поширення африканської чуми свиней, країна зазнала суттєвих втрат через вірус. Так, за рік поголів’я свиней в Польщі скоротилось майже на 1 млн голів.

Головне управління статистики країни повідомило, що у червні національне стадо цих сільськогосподарських тварин налічувало 10,78 млн. голів. Це майже на 9% менше, ніж у червні 2018 року.

Головною причиною скорочення поголів’я свиней у Польщі є АЧС. Хвороба не лише безпосередньо впливає на галузь, адже мова йде про скорочення не тільки в наслідок забою хворих тварин, а й у наслідок того, що деякі країни відмовляються імпортувати свинину з Польщі через побоювання щодо поширення вірусу. Усе це спонукає частину виробників виходити з бізнесу.

Протягом цього року в Польщі вже зареєстрували 46 випадків африканської чуми свиней. Незважаючи на посилення контролю транспортування свинини і тварин, масовий відстріл диких кабанів та зонування регіонів виробництва, хвороба продовжує активно поширюватись. У зв’язку з цим, влада країни вдається до нових заходів задля подолання вірусу. Для цього уздовж берегів річки Ногат розкидають ароматичні препарати для відлякування тварин. Також планується інвестувати 32,5 тис. доларів США для встановлення електричних парканів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button