Новини про м'ясо

На Львівщині згорів найбільший у світі притулок для свійських тварин

Близько восьми років тому у селі Бродки на Львівщині заснували притулок для свійських тварин. Усе почалося з того, що Олександрі Гаврилюк-Левицькій стало шкода коня, якого хотіли відправити на забій. Вона разом зі своїм чоловіком вирішили прихистити тварину, але одним конем справа не закінчилась. Так заснували “Уголёк”.

У кінці 2018 в притулку нараховувалось уже більш ніж 200 тварин: крім котів, собак, кіз, там живуть навіть осли та страуси. На базі притулку організували благодійну організацію “Лапка допомоги”, яка збирає кошти на допомогу тваринам. Наглядати за жителями притулку допомагають 6 волонтерів.

Утім заклад може припинити своє існування – частина приміщень згоріла. Як повідомляє gazeta.ua, пожежа сталась близько двох тижнів тому. Згоріла стайня та приміщення, де утримували котів та собак (кілька з них загинули під час пожежі). Зараз волонтери збирають кошти на відновлення притулку, а частину тварин тимчасово перевели в інше місце.

“Усього у притулку зараз маємо 30 корів, понад 15 телят, сім коней, одне поні, одна свиня, 56 котів, кози та собаки. Перевели їх в іншу стайню на подвір’ї. Великих тварин перевезли в обласний притулок до райцентру Миколаїв, бо навіть не маємо можливості їх напоїти. Електрика пошкоджена і вимкнена, а криниця з водою у нас глибиною 40 метрів”, – розповіла Олександра Гаврилюк-Левицька.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button