Новини про м'ясо

На 5% зросли продажі свиней в Україні

Упродовж 9 місяців 2019 року українські виробники продали для забою 3,6 млн голів свиней, повідомляє Асоціація “Свинарів України” (АСУ) з посиланням на дані Державної служби статистики України. Таким чином продажі зросли на 5,2%, порівняно з таким же періодом 2018 року.

“Додаткові 176 тис. свиней та вища на 2 кг ніж торік забійна маса (109 кг/гол. за підсумками січня-вересня) збільшили сукупні обсяги реалізації живця на забій на 7,6%. Тож за три квартали 2019-го на бійні та м’ясокомбінати надійшло 387,6 тис. т свинини — плюс 27 тис. т свинини до доробку трьох кварталів минулого року”, – зазначають аналітики АСУ.

Водночас в Асоціації “Свинарі України” зазначають, що зростання обсягів вирощування уповільнилось, порівняно з січнем-вереснем минулого року. У 2018 році на забій спрямували 93% вирощених свиней, а в 2019 – 96%. Також деякі господарства постраждали або припинили діяльність через африканську чуму свиней. Це також призведе до уповільнення приросту поголів’я. Така ситуація на ринку сприятиме підвищенню закупівельних цін на свинину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button