Новини про м'ясо

МХП: репутацію холдингу намагаються заплямувати

Представники агропромислового холдингу “Миронівський хлібопродукт”, найбільшого українського виробника та експортера курятини, вважають, що зараз активно ведеться інформаційна кампанія, спрямована на псування репутації компанії, як на українському, так і на європейському ринках. Найбільш активним каналом розповсюдження дискредитаційних матеріалів про компанію, на думку представників МХП, є ЗМІ.

Зокрема, у мас-медіа з’являються публікації про сумнівну якість продукції та недотримання екологічних стандартів підприємствами, що входять до складу агропромислового комплексу. У юридичному відділі компанії зазначають, що такі твердження не мають жодних підстав, а автори журналістських розслідувань не приводять жодних доказів чи результатів експертиз.

“Продукція, яка виробляється на підприємствах МХП, проходить багаторівневий контроль, в який входить: постійний і періодичний державний ветеринарно-санітарний нагляд та контроль потужностей виробництва і продукції, що випускається. У компанії проводять постійний контроль виробництва стосовно дотримання ветеринарно-санітарних вимог і технологічного процесу виробництва під наглядом державного лікаря ветеринарної служби. Крім того, лабораторний контроль якості і безпеки кожної партії продукції на відповідність вимогам українського та європейського законодавства та санітарно-гігієнічним нормам виробництва, проводиться відділом контролю якості підприємства, виробничою лабораторією та незалежними державними лабораторіями ветеринарної медицини; незалежний аудит також здійснюють ветеринарні служби інших держав-імпортерів, в які відвантажується продукція. З урахуванням цих заходів, випуск продукції, яка може нести загрозу життю і здоров’ю споживача, неможливий”, – цитує працівників МХП видання Latifundist.com.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button