Новини про м'ясо

МХП може забезпечити електроенергією 2 райони на Вінниччині

Минулого тижня, під час відкриття дискусійного клубу Energy Discussion Platform в Києві, було презентовано масштабний проєкт агроіндустріального холдингу “Миронівський хлібопродукт” з розвитку зеленої енергетики, а саме біогазовий комплекс “Біогаз Ладижин” у Вінницькій області. Це підприємство спеціалізується на переробці відходів виробництва птиці на електроенергію.

“Біогаз Ладижин” має стати найбільшою біогазовою станцією в Європі. Цього року в експлуатацію ввели першу чергу підприємства. За словами представників МХП, кінцева потужність біогазової станції має становити 12 МВт, що дозволить повністю забезпечити екологічно чистою електроенергією населення двох районів Вінницької області.

МХП також планує будівництво системи акумуляторного накопичення електроенергії та розумних мереж зі штучним інтелектом за технологіями Energy Storage & Smart Grid.

“Для подолання сучасних проблем в енергетиці вже недостатньо традиційних підходів – треба застосовувати нове мислення, нову філософію та нові алгоритми керування генерацією з впровадженням штучного інтелекту”, – зазначає президент енергетичного сегменту компанії (МХП Еко Енерджи) Олександр Домбровський.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button