Новини про м'ясо

Міжнародний День Свиноферми: що запропонують представникам галузі

На 17 жовтня в селі Глеваха Київської області заплановано проведення Міжнародного Дня Свиноферми, одним з організаторів якого є Асоціація “Свинарі України” (АСУ). На подію запрошують представників галузі, ветеринарів, працівників та власників підприємств. Днями в АСУ розповіли, що очікує відвідувачів події.

“День Свиноферми — один з небагатьох заходів, де збираються представники господарств і постачальники технологій і йде обговорення всього комплексу питань. З цієї позиції День свиноферми продовжує бути важливою платформою для знайомства і спілкування з цікавими людьми, а також ресурсом актуальної інформації про галузь свинарства”, – зазначила у коментарі для галузевої асоціації Лана Вівант, генеральний директор “ХОГ СЛАТ Україна”.

Олег Губа, керівник ферми ПП “Агромаш”, зазначив, що має намір відвідати захід з кількох причин. “Інформація про те, як можна максимально убезпечити наше підприємство від АЧС цікавить найбільше. Експерти ділилися дослідженнями, практиками з інших ферм. Висновок один — треба це все “перетравити”, вивчити і максимально використовувати заходи, доцільні саме у нашому конкретному випадку. Як на мене, розділити секції за тематикою — вдала ідея. Так, переглянувши програму одразу вибрав для себе виступи — кілька на “ветеринарці” та щодо економіки годівлі та данських стратегій годівлі”, – розповідає пан Губа.

Крім цього потенціальних відвідувачів цікавить питання боротьби з африканською чумою свиней та покращення продуктивності господарств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button