Новини про м'ясо

Меню без м’яса може з’явитися у McDonald’s

Американські споживачі збирають підписи за те, щоб в мережі швидкого харчування McDonald’s по всій країні з’явилося веганське меню. Ініціатива вже набрала 160 тис. підписів.

Автор петиції Кеті Фрестон висловила пропозицію запровадити меню без страв, що містять продукти тваринного походження в McDonald’s після того, як щось подібне зробила інша відома мережа закладів швидкого харчування Burger King, яка створила окрему пропозицію для веганів під назвою Impossible Whopper.

Варто зазначити, що введення особливого меню без м’яса та інших продуктів тваринного походження в McDonald’s по всьому світі виглядє цілком реально, оскільки мережа вже ввела меню McVegan в Чикаго, Фінляндії та Швеції.

Раніше мережа розпочала нову кампанію, спрямовану на зменшення кількості загального використання антибіотиків в яловичині, яку застосовують для приготування бургерів та інших страв. У McDonald’s зазначили: “За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), резистентність до антибіотиків сьогодні є однією з найбільших загроз для глобального здоров’я, продовольчої безпеки та розвитку людства. Своєю новою політикою McDonald’s робить внесок у збереження ефективності антибіотиків для лікування людей і тварин у майбутньому”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button