Новини про м'ясо

McDonald’s буде боротися проти м’яса з антибіотиками

Міжнародна мережа закладів швидкого харчування McDonald’s розпочала нову кампанію, спрямовану на зменшення кількості загального використання антибіотиків в яловичині, яку використовують для приготування бургерів та інших страв.

У McDonald’s зазначили: “За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), резистентність до антибіотиків сьогодні є однією з найбільших загроз для глобального здоров’я, продовольчої безпеки та розвитку людства. Своєю новою політикою McDonald’s робить внесок у збереження ефективності антибіотиків для лікування людей і тварин у майбутньому “.

У компанії додали, що зниження загального використання медично важливих антибіотиків у м’ясі є складним процесом і не може бути досягнуте протягом короткого проміжку часу.

“Крім того, у відкритому доступі є досить обмежена кількість даних про використання антибіотиків на світовому ринку яловичини. Саме тому, у співпраці з нашими постачальниками та виробниками яловичини, ми будемо застосовувати стратегічний та поетапний підхід”, – говорять представники мережі.

Підхід до відповідального використання антибіотиків буде полягати в зменшенні їх використання та, в кінцевому підсумку, заміні антибіотиків іншими, безпечнішими, сполуками.

Цього місяця нову кампанію запустять для 10 провідних ринків: в Австралії, Новій Зеландії, Франції, Німеччині, Ірландії, Польщі, Великій Британії, Канаді, США та Бразилії. До кінця 2020 року буде встановлено специфічні для конкретного ринку цільові показники, а далі правила використання антибіотиків будуть встановлені для всіх постачальників McDonald’s.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button