Новини про м'ясо

Лише одна країна Європи подолала АЧС

У Чехії вже півтора року не було виявлено жодного випадку африканської чуми свиней. Країна стала першою державою в Євросоюзі, якій вдалося припинити поширення вірусу. Досягти такого результату вдалося завдяки оперативному запровадженню суворих заходів біобезпеки.

Уперше вірус африканської чуми свиней у Чехії виявили два роки тому, коли від захворювання загинув дикий кабан. З того часу влада почала активно впроваджувати заходи біобезпеки. Ветеринари постійно моніторили ситуацію як на господарствах, так і серед дикої фауни. Завдяки оперативній роботі всіх служб вдалося локалізувати АЧС на площі радіусом 89 кілометрів. У зоні небезпеки відбувся масовий відстріл диких кабанів – фактична депопуляція.

Через посилення контролю на підприємствах, африканську чуму свиней не виявили на жодному з господарств в Чехії – вірус фіксували лише в диких кабанів.

Останній випадок АЧС у країні зареєстровано 8 лютого 2018 року. Таким чином, наразі країну можна вважати вільною від вірусу африканської чуми свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button