Новини про м'ясо

Китай почав відновлювати поголів’я свиней: кінець кризи на ринку м’яса?

У жовтні поголів’я свиноматок в Китаї продемонструвало зростання вперше за 12 місяців (+0,6%). Це може бути першою спробою відновити найбільше стадо свиней у світі після епідемії АЧС та зниження поголів’я більш ніж на 40%.

Також у жовтні сповільнювалися темпи скорочення загального поголів’я, заявив Ян Чженхай, директор Бюро тваринництва та ветеринарії Міністерства сільського господарства Китаю. Він зазначив, що кількість свиней у жовтні зменшилася на 0,6%, тоді як у вересні скорочення поголів’я становило 3%.

Утім, від африканської чуми свиней в Китаї вже загинуло 175 мільйонів тварин. Експерти підрахували, що протягом наступних п’яти років Китай не має реального шансу відновити поголів’я свиней до рівня, який існував до початку епідемії АЧС. Ризик виникнення чергових спалахів захворювання залишається досить високим.

Для покриття дефіциту свинини Китай відкрив можливості для імпорту постачальникам з Європи, Бразилії та Канади. Американська свинина на ринку КНР все ще обкладається 65-відсотковим митом, оскільки торгова війна між Вашингтоном та Пекіном триває.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button