Новини про м'ясо

Китай не зможе почати відновлення поголів’я свиней до кінця року

План Китаю поступово відновити поголів’я свиней, починаючи з цього року, може залишитись нездійсненним – влада в кількох провінціях країни повідомила про нові спалахи африканської чуми свиней.

З лютого кілька великих свиногосподарств у Китаї розпочали імпорт поросят з Франції, намагаючись відновити поголів’я. Однак ризик нових спалахів АЧС високий, незважаючи на заходи біобезпеки до яких вдалися свинарі за останні півтора року. Нові випадки захворювання було зареєстровано наприкінці минулого тижня на кількох фермах провінції Ганьсу та у двох господарствах у провінціях Сичуань та Внутрішня Монголія.

З серпня 2018 року поголів’я свиней у Китаї знизилися на 50%, що становить 25% у світового поголів’я. З початку кризи АЧС у Китаї країна стає все більш залежною від імпорту свинини, а збитки для галузі оцінюються в 140 мільярдів доларів, зазначають аналітики з Коледжу ветеринарних наук та технологій Китайського сільськогосподарського університету.

Хвороба поширилася на Азію і позначилася на деяких інших країнах, таких як В’єтнам, який втратив 6 мільйонів свиней, що складає більш ніж 20% національного поголів’я.

На початку 2019 року експерти МЕБ та ФАО заявили, що жодна з азійських країн, постраждалих від АЧС, не має можливості найближчим часом подолати цю кризу.

З іншого боку, ЄС, основний постачальник свинини на китайському ринку, також стикається з проблемою АЧС, і 7 країн-членів блоку наразі продовжують боротьбу з вірусом. Найбільше постраждали Румунія, Польща та Болгарія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button