Новини про м'ясо

Курси підвищення кваліфікації для птахівників організувала “Європейська Бізнес Асоціація”

З 22 по 24 листопада в офісі “Європейської Бізнес Асоціації” (ЄБА) пройде короткий курс підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів, що працюють в галузі птахівництва. Захід організовує Комітет виробників ветеринарних препаратів ЄБА.

Учасники курсів матимуть змогу відвідати лекції галузевих експертів. Особливe увагe нададуть питанням державного регулювання птахівництва та сучасним технологіям у галузі ветеринарії.

“Разом з Сумським національним аграрним університетом ми прагнемо надати ветеринарним лікарям доступ до новітніх знань і почати діалог, який допоможе виробникам продукції тваринництва полегшити процеси модернізації та адаптації виробництва до світових вимог і стандартів. Усвідомлюючи важливість впровадження і використання нових технологій, в подальшому ми плануємо проведення аналогічних курсів для фахівців з інших галузей тваринництва”, – цитує представників “Європейської Бізнес Асоціації” видання Latifundist.com.

Детальна інформація щодо участі доступна за посиланням https://eba.com.ua/event/kurs-profesijnogo-rozvytku-veterynariv-galuzi-ptahivnytstva-2019-09-10-11-39/

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button