Новини про м'ясо

KSG Agro планує збільшити поголів’я свиней до 120 тис.

Власник агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов повідомив, що за три-п’ять років компанія збільшить поголів’я свиноматок, а, як наслідок, і свиней, удвічі. Це частина проекту з розвитку тваринницького сектору KSG Agro, який нині перебуває в процесі виконання.

“Ми реалізували наш проект на 50% і маємо сьогодні 60 тис. поголів’я свиней на відгодівлі й 4,5 тис. свиноматок. За проектом у нас повинно бути 9 тис. свиноматок, тому ми будемо докладати зусиль, щоб продовжувати далі розвивати проект і нарощувати кількість свиноматок і, відповідно, поголів’я. У цьому році компанія зробила все, щоб знизити боргове навантаження, і ми досягли ряду угод, вийшли на банківське фінансування, яке дозволить вирішити нам деякі поточні проблеми і далі розвивати бізнес, у тому числі проводити модернізацію свинокомплексів і збільшувати поголів’я”, – зазначає Сергій Касьянов.

KSG Agro – одна з найбільших компаній галузі. Холдинг працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції KSG Agro включені до лістингу Варшавської фондової біржі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button