Новини про м'ясо

IT-розробки для галузі тваринництва презентуватимуть у Києві

Фермери, представники великих компаній та спеціалісти в галузі тваринництва України мають можливість ознайомитись з новітніми технологіями годівлі та нагляду за тваринами, а також іншими інноваціями галузі під час AGRО ANIMAL IT Forum 2020, проведення якого заплановано на 18 – 20 лютого наступного року. Захід відбудеться в Міжнародному виставковому центрі, що розташований на Броварському проспекті в Києві.

Учасникам форуму розкажуть про тенденції в відгодівлі корів, зокрема, про діджиталізацію процесу годівлі великої рогатої худоби, також про застосування штучного інтелекту в промисловому свинарстві, генетичні особливості сучасних кросів птиці, використання адсорбентів та екстрактів в годівлі свиней та птиці та ін.

Спікерами заходу будуть міжнародні експерти із годівлі ВРХ та сільськогосподарської птиці, експерти зі свинарства з Нідерландів та розробники IT-рішень для агробізнесу.

Організовує Agro Animal Show 2020 Асоціація тваринників України (АТУ) спільно з компанією “Київський міжнародний контрактовий ярмарок”, за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку USAID.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button