Новини про м'ясо

Гройсман: “Уряд буде мотивувати тваринників будувати нові комплекси”

Під час засідання  Кабміну у вівторок, 18 грудня, Володимир Гройсман зазначив, що наступного року державну підтримку сільгоспвиробників буде вдосконалено. Прем’єр-міністр пообіцяв, що дію програм фінансування як промислових підприємств, так й індивідуальних селянських господарств буде продовжено.

Зокрема Володимир Гройсман сказав яким чином буде вдосконалена бюджетна підтримка. “Я думаю, що ми її зробимо більш таргетованою і більш справедливою”, – зазначив прем’єр-міністр.

У планах уряду на 2019 рік – “мотивування” підприємств до створення нових тваринницьких комплексів. Крім цього особисті селянські господарства продовжать отримувати дотації на утримання великої рогатої худоби. Сума виплат, як і 2018 року, становитиме 2 500 гривень за голову.

Ще, за словами пана міністра, держава частково  компенсуватиме вартість нової сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, 2018 року 15 підприємств отримають відшкодування з держбюджету за програмою “Державна підтримка галузі тваринництва”. Із 1,2 млрд. гривень передбачених видатків до виробників буде спрямовано 958,69 млн. гривень. Ці кошти витратять зокрема на часткове відшкодування вартості збудованих об’єктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button