Новини про м'ясо

Держдотації отримають 15 виробників продукції тваринництва

Міністерства аграрної політики та продовольства України, у відповідь на запит видання УНН, повідомило, що у 2018 році 15 підприємств отримають відшкодування з держбюджету за програмою “Державна підтримка галузі тваринництва”.

До списку компаній, які можуть розраховувати на держдотації потрапили: ПОП “Урманське”, зОВ “Прогрес”, ТОВ “Генетік-Інвест”, ПП “Аграрна компанія 2004”, СФГ “Мечта”,ТОВ “МВК “Єкатеринославський”, ТОВ “ПК ДНІПРОВСЬКИЙ”,  ТОВ “Вінницька птахофабрика”, ФГ “Агротрейд-2006”, ТОВ “ДФУ Агро”, ФГ “Персей Агро”, ТОВ “Селекційний центр свинарства”,  ТОВ “МАРЛЕН-КД”, ТОВ “Агро-Рось”, ТОВ “КИЩЕНЦІ”.

Із 1,2 млрд. гривень передбачених видатків до виробників буде спрямовано 958,69 млн. гривень. Ці кошти витратять зокрема на часткове відшкодування вартості збудованих об’єктів.

Серед підприємств, що отримають державні дотації – компанія-рекордсмен ТОВ “Вінницька птахофабрика”, яка інвестувала 300 млн. доларів США (близько 8,5 млрд. гривень) у розширення потужностей виробництва до рівня найбільшого в світі птахокомплексу. З часом держава має відшкодувати 30% від цієї суми.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button