Новини про м'ясо

Голландських гібридних свиней вирощують на Київщині

Свиней породи Хайпер, виведеної в Нідерландах, вирощує фермер Леонід Смокталь. Поголів’я у його господарстві на Київщині налічує вже 4,5 тис. тварин. Підприємець відзначає високу продуктивність породи та швидкий ріст поросят.

Господарство побудували на місці колишньої радянської ферми. Близько десяти років тому пан Смокталь закупив 400 свиноматок і почав займатися свинарством.

За словами власника, клієнти найбільш зацікавлені в закупівлі живця вагою близько 110 кілограмів. До таких розмірів свині породи Хайпер виростають за 5-6 місяців. Годують тварин переважно зерном власного виробництва.

“Раціону тварин повинна приділятися особлива увага, зокрема, харчуванню свиноматки, адже від неї залежить здоров’я поросят. Раціон повинен бути збалансованим, розрахованим на певний вік поросяти. А оскільки ми самі вирощуємо зерно, знаємо, за якою технологією, на яких землях і що було внесено в якості добрив, то впевнені в якості готового продукту”, – цитує Леоніда Смокталя видання Kurkul.com.

Фермер планує і надалі розширювати господарство та побудувати переробне підприємство, щоб реалізовувати вже не свиней, а готовий продукт – м’ясо.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button