Новини про м'ясо

Франція посилює заходи щодо запобігання АЧС

Ряд європейських країн, де ще не виявили жодного спалаху африканської чуми свиней, за останній місяць посилили заходи біобезпеки. Так, у грудні в Німеччині почали споруджувати паркан на кордоні з Бельгією для запобігання міграції диких свиней, що є розповсюджувачами АЧС. Нещодавно до таких же заходів удалися у Франції.

Указом, виданим Міністерством сільського господарства Франції, було розширено периметр зони посиленого спостереження, встановленої в рамках заходів профілактики африканської чуми свиней. Указ також вводить обмеження щодо відвідин лісу та відпочинку в лісових зонах.

В департаментах Арденни, Мазе та Мерт-е-Мозель на кордоні з Бельгією було встановлено огорожу, щоб визначити буферну зону, незаселену дикими кабанами, та зону спостереження щодо заражених територій Бельгії. Загалом було споруджено 132-кілометрову огорожу.

Нагадаємо, африканська чума свиней поширюється далі на захід Європи. Випадки АЧС було виявлено у Польщі за 40 кілометрів від кордону з Німеччиною. Просування вірусу змушує країни ЄС посилювати заходи біобезпеки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button