Новини про м'ясо

Фермер залишав нутрощі тварин просто в лісі на галявині

Під час прогулянки у лісі жителі Полтави знайшли кілька тонн нутрощів свиней та ВРХ. Про “знахідку” повідомили у регіональне відділення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Наразі проводяться заходи з утилізації стихійного звалища відходів тваринництва, повідомляє місцеве видання Коло.

“Йшли пішки із Лісових Полян у Вакуленці. Вирішили навідатися до криниці Петра І, що знаходиться приблизно на півдороги. Майже дійшли до криниці, аж раптом побачили на галявині, прямо біля дороги, якусь купу. Спочатку не зрозуміли, що це, аж майже під ногами побачили малесеньке поросятко, ненароджене. Потім роздивилися й побачили їх і на купі, і зрозуміли, що це. Запах відчули за мить, коли вітер повернув у нашу сторону”, – розповідає Юлія Смирнова, яка разом зі знайомою виявила стихійне звалище.

Очевидці повідомили про знахідку в Держпродспоживслужбу. Спеціалісти зазначають, що у ліс було вивезено 3,5 тонни відходів. Зараз поліція з’ясовує, хто організував стихійне звалище нутрощів тварин, а Держпродспоживслужба готує заходи з утилізації відходів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button