Новини про м'ясо

Ефективна відгодівля свиней: безкоштовний вебінар для фермерів

У березні Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) разом з Асоціацією тваринників України організовує вебінар для фермерів та власників особистих селянських господарств, що займаються вирощуванням свиней.

Вебінар “Раціональне використання кормів для ефективної відгодівлі свиней у домогосподарствах” заплановано на 19:00, 11 березня. Захід організовують у рамках проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Вести вебінар буде Іван Бідяк, провідний фахівець ГК AVA Group, експерт Асоціації тваринників України. Зокрема, буде обговорино такі питання:

  • Свиня живою вагою 100 кг за 90 днів – міф чи реальність?
  • 300 кг зерна – чи достатньо цього, щоб відгодувати свиню до 100 кг?
  • Важливість білку. Секрети успіху.

Усі, хто бажає взяти участь у вебінарі, мають зареєструватися, заповнивши невелику онлайн-анкету за посиланням – https://goo.gl/forms/WDLs2uZ93kU8spqW2

У березні відбудеться ще одна важлива подія в галузі свинарства – Міжнародна наукова конференція “Сучасні технології годівлі свиней без використання антибіотиків”. Захід пройде 14 березня в Полтаві. На конференції зустрінуться тваринники, експерти ринку, посадовці та учені, щоб обговорити нові методи вирощування свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button