Новини про м'ясо

Два нових спалахи АЧС виявили в Одеській області

За тиждень, з 7 по 14 серпня, на території України було зафіксовано 2 спалахи африканської чуми свиней. Обидва випадки зареєстрували в Одеській області. Від вірусу постраждали дикі кабани та кілька свійських свиней.

“07.08.2019 – серед диких кабанів на острові Репіда Матросянської с/р
Ізмаїльського району (115 км р. Дунай) було виявлено один труп дикої свині. 08.08.2019 – на території м. Рені Ренійського району на березі р. Дунай (район 71 милі) було виявлено 3 трупи домашніх свиней, особу власника тварин не встановлено.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Ізмаїльській та Ренійській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду”, – повідомляють Держпродспоживслужбі.

Одеська область – серед регіонів, які найбільше постраждали від поширення африканської чуми свиней в Україні. Через вірус з 2012 року свою діяльність довелося згорнути близько 100 свинофермам. Здебільшого це були невеликі підприємства, утім збитки, нанесені АЧС в регіоні, значні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button