Новини про м'ясо

Другий спалах грипу птиці виявили в Київській області

Протягом грудня на Київщині зареєстрували другий спалах пташиного грипу. Як і минулого разу, цього тижня збудники вірусу виявили в тушках курей, яких невідомі залишили на узбіччі Іванківському районі.

“Під час проведення епізоотичного розслідування в зв’язку з виявленням трупів птиці інфікованих вірусом грипу (тип А субтип Н5) на правому узбіччі автодороги на відстані близько 1 км від с. Леонівка Іванківського району, був відібраний біологічний матеріал від птиці (кури) домогосподарства смт Бородянка Бородянського району Київської області. Відповідно до Звіту про результати дослідження патологічного / біологічного матеріалу / об’єктів навколишнього середовища Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 27.12.2020 № 011192 м.п.м./20 при молекулярно-генетичних дослідженнях виявлено РНК вірусу пташиного грипу (тип А субтип Н5)”, – йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Наразі місцева влада вживає заходів щодо запобігання поширенню пташиного грипу в регіоні. У смт Бородянка Бородянського району Київської області встановлено межі небезпечних зон і запроваджено карантин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button