Новини про м'ясо

Держава профінансувала будівництво 52 тваринницьких комплексів

У середу, 19 грудня, Міністерство аграрної політики та продовольства України ознайомило громадськість з результатами роботи відомства у 2018 році. На прес-конференції, зокрема йшлося про державну підтримку тваринництва.

У звіті профільного міністерства зазначається, що цього року програмами підтримки галузі скористалися 154 тис. суб’єктів господарювання, серед яких 329 фермерських господарств. Близько 850 млн. гривень було спрямовано на дотаційні виплати для господарств, де утримують ВРХ, у тому числі фізичним особам (за утримання 272 471 голів молодняку) та фермерським господарствам.

214,6 млн. міністерство спрямувало на часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Ще 1276,7 млн. гривень виділили на часткове відшкодування вартості об’єктів, збудованих тваринницькими підприємствами.

“За 9 місяців 2018 року введено в експлуатацію 52 тваринницькі комплекси загальною вартістю 1,2 млрд. гривень: у галузі скотарства введено в дію 29 об’єктів потужністю 6,4 тис. голів корів та 2,0 тис. голів великої рогатої худоби; у галузі свинарства введено в дію 12 об’єктів потужністю 14,5 тис. голів свиней на відгодівлі; у галузі птахівництва введено в дію 5 об’єктів потужністю 24,8 млн. голів птиці. Загалом створено 394 нових робочих місць”, – йдеться в звіті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button