Новини про м'ясо

Дегустація м’яса страуса коштує 300 гривень

Навіть невелика страусина ферма вже в перші місяці роботи може приносити по 2 тис. гривень на день або близько 60 тис. гривень на місяць, говорить Сергій Швець із Прикарпаття. Після демобілізації з АТО він вирішив займатись аграрним бізнесом і почав розводити страусів.

За словами пана Швеця, найбільший прибуток приносять екскурсії на господарство. Також фермер продає м’ясо та яйця екзотичних птахів. Наразі Сергій Швець працює над рекламою своєї ферми, щоб її відвідувало ще більше туристів.

На екскурсії до господарства здебыльшого приїжджають групами близько 30 осіб. Звичайна екскурсія коштує 50 гривень, а з дегустацією – 300. Що ж до інших товарів, то яйця страусів на фермі продають за 250 гривень, а кілограм м’яса цих птахів коштує 350 гривень.

Варто зазначити, що такий бізнес досить рентабельний. Щоб розвести страусів для малої чи середньої ферми достатньо купити одну – дві пташині сім’ї (самець та 2 – 3 самки). Вартість сім’ї – близько 4,5 тис. доларів США. Через високу продуктивність страусів ця інвестиція швидко повернеться. Так, за два роки поголів’я птахів може складати вже кілька сотень, а за п’ять років – кілька тисяч голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button