Новини про м'ясо

Через АЧС у Бельгії можуть скасувати податки для свинарів

Хоча жодне свиногосподарство Бельгії поки не постраждало від африканської чуми свиней, вірус швидко поширюється серед диких тварин. Панічні настрої призвели до суттєвого зниження котирування свиней – з вересня минулого року ціни впали на 20%.

Не зважаючи на те, що цього тижня ціна свиней забійних кондицій в Бельгії набрала трохи більше 1 цента, упродовж майже 6 місяців спостерігалось зниження котирувань. І сьогодні живець в країні продають в середньому за 1,161 євро за кілограм. Для порівняння, в Іспанії середня ціна свиней забійних кондицій цього тижня складає 1,423 євро за кілограм, у Франції – 1,38, а в Німеччині – 1,346 євро за кілограм.

Зараз уряд Бельгії розглядає варіанти допомоги свинарям. Щоб зменшити тиск на галузь, є пропозиція знизити податки або взагалі тимчасово їх скасувати.

Що ж до заходів загальноєвропейського масштабу, то наразі Єврокомісія підтримує рішення деяких урядів почати масовий відстріл диких кабанів. Також Генеральна дирекція зі здоров’я і безпеки харчових продуктів розглядає можливість ухвалення рішення про обов’язкове обладнання територій усіх свиноферм країн ЄС електричними парканами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button