Новини про м'ясо

У ЄС зросли закупівельні ціни на свиней забійних кондицій

Після періоду стабільності та навіть незначного спаду, що спостерігався на початку року, на ринку живця свиней Європейських країн почалося поступове зростання котирувань. Через зменшення пропозиції свиней забійних кондицій цього тижня ціни почали підвищуватись. Незмінною ситуація залишилась лише на ринку Нідерландів.

У Німеччині котирування зросли на 4 євроценти, зараз ціни живця у ФРН в середньому складають 1,346 євро. У Данії, яка будує паркан на кордоні з Німеччиною, щоб запобігти поширенню африканською чуми свиней, котирування живця підвищились майже на 3 центи – до 1,265 євро. А у Бельгії, де АЧС уже стрімко поширюється, свині забійних кондицій подорожчали на 1,2 цента до 1,161 євро за кілограм.

У Франції минулого тижня спостерігалось незначне зниження котирувань, а цього тижня ціни знову пішли вгору. Сьогодні середня ціна живця там складає 1,38 євро за кілограм. Найдорожче свиней живою вагою в Євросоюзі зараз продають у Іспанії (1,423 євро) та Великобританії – 1,407 євро, що майже на 4 центи більше, ніж минулого тижня. Найпомітніше за тиждень котирування зросли у Австрії – на 4,1 цента, до 1,304 євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button