Новини про м'ясо

Болгарія виплатить по 150 євро селянським господарствам, які знищили свиней через АЧС

Болгарське агентство продовольчої безпеки повідомило, що з 1 вересня розпочнеться виплата компенсацій тим господарствам, хто знищив своїх свиней згідно з виданим раніше наказом.

Сума компенсації складатиме 300 левів (€150) для кожного господарства в 20-кілометровій санітарній зоні навколо промислових ферм і в якому утримувалося до 5 голів свиней для власної потреби. Для отримання компенсацій необхідна відповідність ще низці умов.

Сільські голови складали списки господарств на отримання компенсацій по своїм територіям, які потім завірялися головами районів та відповідальними ветеринарами й подавалися до регіональних епізоотичних комісій. Гроші будуть розподілятися через сільських голів. Власник господарства має пообіцяти, що не буде тримати свиней в наступному році.

До такого радикального заходу, як повне знищення свиней в особистих селянських господарствах, уряд вдався, щоб зупинити розповсюдження країною африканської чуми свиней (АЧС) після того, як довелося знищити відразу 130 тис. голів свиней на трьох великих промислових фермах. Наразі промислове поголів’я свиней в Болгарії складає 600 тис. голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button