Новини про м'ясо

Болгарських селян примушують вирізати свиней

Минулого місяця у Болгарії виявили наймасштабніший спалах АЧС, деякі країни вже заборонили імпорт свинини з балканської країни. Щоб запобігти подальшому поширенню вірусу, влада країни вдалася до радикальних дій: Міністерство сільського господарства наказало вирізати свиней у всіх особистих селянських господарствах, через низький рівень їх біобезпеки.

“Згідно наказу, власники мали знищити поголів’я до 31 липня у північних областях і до 2 серпня — у південних. Після закінчення відведеного терміну, уповноважені органи почнуть знищувати свиней у примусовому порядку. Після прийняття рішення по всій країні відбулися масштабні акції протесту свинарів. Це змусило Міністерство відкласти дедлайн до 11 серпня. Окрім того, лише за останні кілька тижнів через АЧС ціни на свинину на місцевих ринках піднялися на 25-30%. Існує ймовірність, що ціни зростуть ще на 15% восени. Асоціація виробників м’яса Болгарії прогнозує, що ціни на свинину до кінця року зростуть на 50%”, – повідомили в Асоціації тваринників України.

Нагадаємо, у липні в Болгарії зафіксували наймасштабнішим випадок АЧС.
Болгарське агентство з безпеки харчових продуктів підтвердило новий випадок африканської чуми свиней на свинофермі з поголів’ям близько 17 тис. тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button