Новини про м'ясо

Більш ніж 1000 свиней утилізують на Вінничині

Хоча галузеві експерти та Держпродспоживслужба фіксують зменшення кількості спалахів африканської чуми свиней в Україні, поодинокі випадки фіксації вірусу трапляються навіть на великих господарствах. Минулого тижня стало відомо про спалах АЧС у селі Сошанське Вінницької області. У свиногосподарстві СТОВ “Хлібороб” від вірусу загинуло більш ніж 20 тварин. Тепер все поголів’я (більше 1 тис. голів свиней) буде знищено.

Падіж свиней в господарстві почався ще 19 травня. 22 травня, після загибелі 11 тварин, представники звернулися до районної ветеринарної служби. Аналіз зразків біоматеріалу, отриманого на підприємстві, показав, що свині загинули від АЧС.

У місцевому відділі Держпродспоживслужби повідомили, що у селі, що розташоване неподалік свиногосподарства, у населення свиней вилучати не будуть. Тим не менше, місцевих жителів закликали дотримуватися норм біобезпеки та повідомляти про випадки падежу свиней. Ветеринари здійснюють обхід особистих селянських господарств у селі Сошанське, щоб перевірити, чи не поширився вірус у приватних садибах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button