Новини про м'ясо

Азія оговтається від наслідків АЧС лише за 5 – 10 років

Африканська чума свиней поширилася на більшість азійських країн. Найбільше від захворювання постраждали Китай та В’єтнам. За оцінками аналітиків, щоб відновити галузь свинарства в регіоні знадобиться близько 10 років.

Руперт Клакстон, аналітик ринку м’яса в міжнародній консалтинговій компанії GIRAУ, зазначає, що через АЧС минулого року виробництво свинини у В’єтнамі скоротилось майже на 17%. Очікується, що до кінця 2020 року воно скоротиться на 52%.

“Ми прогнозуємо, що відновлення сектора в країні може зайняти десятиліття. Тому існує реальна можливість потенційно збільшити обсяги експорту свинини до В’єтнаму протягом наступних п’яти-десяти років”, – говорить пан Клакстон.

Ситуацією на азійському ринку користуються європейські виробники. Активно нарощує обсяги продажів і Великобританія. За даними британської Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), в 2019 році країна продала червоного м’яса на загальну суму понад 1,5 мільярда фунтів стерлінгів, зокрема, свинини було експортовано на рекордні 609 мільйонів фунтів.

Початок 2020 року після початку пандемії в Китаї призвів до деяких логістичних перебоїв, що вплинули на постачання. Однак до кінця березня експорт свинини з Великобританії знову перевищив показники 1 кварталу 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button