Новини про м'ясо

АСУ запрошує студентів-аграріїв на роботу

Представники агропромислового комплексу часто скаржаться на кадрову кризу. Щоб допомогти аграрним підприємствам у пошуку працівників Асоціація “Свинарі України” розпочала реалізацію проекту PigFarmJob. Діяльність здійснюється в двох напрямках: пошук кваліфікованих працівників на трудовому ринку та співпраця з аграрними вишами.

На початку цього тижня, в рамках проекту PigFarmJob, президент АСУ Оксана Юрченко відвідала Уманський національний університет садівництва. Головною метою візиту була зустріч зі студентами та налагодження домовленостей між університетом та підприємствами про проходження практики у свиногосподарствах з подальшим працевлаштуванням.

“Нині свиногосподарства — високотехнологічні об’єкти, де гігієна, біобезпека на першому місці. У наш час свинарство — високоінтелектуальна праця, яка потребує ґрунтовних навичок та знань, бажання вчитися і розвиватися, освоювати новинки. Господарства цінують працівників, які докладають зусиль до покращення виробництва. Тих, хто працює з віддачею, заохочують гідною зарплатнею, “бонусами” тощо. Крім того, робота на свинокомплексі може бути цікавою не лише ветеринарам чи технологам, а й представникам економічних спеціальностей”, – зазначила пані Юрченко під час зустрічі з уманськими студентами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button