Новини про м'ясо

АСУ: українські свинарі демонструють кращі показники, ніж їх закордонні колеги

Бенчмаркінгові дослідження, які вже протягом кількох років проводить Асоціація “Свинарі України”, показали, що часто вітчизняні виробники свинини демонструють кращі результати, ніж їх колеги з-за кордону. Саме тому в АСУ рекомендують не лише радитись з іноземними фахівцями, але й переймати досвід успішних українських господарств.

“Порівнюючи дані з нашого бенчмаркінгу із відповідними показниками досліджень у ЄС, США, Бразилії, бачимо, деякі українські виробники не тільки ідуть “в ногу” з колегами з інших країн, а й демонструють кращі показники. Мова не йде не тільки про флагманів галузі, навіть невеликим за розмірами господарствам є чим похизуватися. До дослідження долучаються виробники різного масштабу — від 1 тис. голів до понад 20 тис. голів”, – зазначає голова аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

Бенчмаркінгові дослідження від Асоціації “Свинарі України” дозволяють порівняти економічні та виробничі показники підприємств, а також вказують на недоліки в роботі, щоб виробники звернули увагу на “мінуси” і могли покращити роботу компанії, збільшити прибутки та скоротити витрати.

Підприємства, які бажають взяти участь в дослідженні і отримати професійний аналіз діяльності за 2018 рік, мають змогу звернутися до АСУ і надати свої дані.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button