Новини про м'ясо

Африканську чуму свиней виявили на Київщині

Наприкінці минулого тижня Головне управління Держпродспоживслужби у Київські області повідомило про спалах африканської чуми свиней у одному з мисливських господарств регіону. Наразі у зоні поширення вірусу встановлено карантинні обмеження, визначено зону захисту та зону нагляду.

“З матеріалу від диких кабанів, які впольовані на території мисливського господарства ТОВ “Оксамит Сервіс” Кагарлицького району Київської області виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней. Рішенням ТБ та НС в місті Ржищеві Київської області та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кагарлицькій райдержадміністрації з 18 грудня 2020 року запроваджено карантин щодо африканської чуми свиней та визначено: територію мисливського господарства ТОВ “Оксамит Сервіс”, населені пункти с. Балико-Щучинка та с. Уляники (Кагарлицького району) з прилеглими до них територіями зоною захисту; м. Ржищів, с. Півці, с. Онацьки, с. Кузьминці, с. Яблунівка (Кагарлицького району) з прилеглими до них територіями, свиногосподарств та мисливських господарств зоною нагляду”, – повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Господарствам, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, рекомендують тимчасово обмежити зв’язки з підприємствами, розташованими поблизу епіцентру спалаху АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button