Новини про м'ясо

АЧС: від вірусу постраждало підприємство на Полтавщині

Цього тижня тварин, заражених вірусом африканської чуми свиней, виявили у промисловому господарстві в Полтавській області. Це вже третій офіційно зареєстрований випадок АЧС в листопаді.

Захворювання виявили в ПСП “Мрія”, що розташоване в селі Вечірки Пирятинського району. Наявність африканської чуми свиней у господарстві було підтверджено лабораторно – Регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Полтавській області виявила ДНК вірусу у біоматеріалі взятого в свиней на підприємстві.

“Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Пирятинській районній державній адміністрації з 19 листопада 2019 року буде встановлено карантин, територію господарства оголошено неблагополучним пунктом та затверджено “План заходів щодо локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території господарства ПСП «Мрія» с. Вечірки Пирятинського району, та недопущення розповсюдження даного захворювання на території Полтавської області”, – повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Попередній спалах АЧС в Україні виявили 14 листопада в Миколаївській області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button