Новини про м'ясо

9 випадків АЧС зафіксували в Україні з початку року

В Україні поступово уповільнюється поширення одного з найнебезпечніших вірусів для сільськогосподарських тварин – африканської чуми свиней. У січні-квітні цього року в країні зареєстрували 9 спалахів АЧС, повідомляє видання agronews.ua з посиланням на аналіз даних Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

З 9 випадків небезпечного захворювання лише один було зафіксовано на промисловому свиногосподарстві. Ще 4 спалахи африканської чуми свиней виявили в особистих селянських господарствах. Решта випадків зараження стосується поширення вірусу серед диких кабанів.

Наразі карантинних заходів стосовно АЧС дотримуються у двох населених пунктах на Вінниччині (село Павлівка Погребищенського району та село Журавлівка Тульчинського району), а також в селі Веселівка (Кропивницький район, Кіровоградська область) та в місті Каховка (Херсонщина).

Нагадаємо, за 2019 рік в Україні зафіксували 53 спалахи африканської чуми свиней. Найчастіше інфікувались свині в селянських господарствах (35 випадків).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button