Новини про м'ясо

407 ферм у Нідерландах отримають субсидії за припинення роботи

Минулого року уряд Нідерландів розпочав виплачувати субсидії підприємствам за припинення виробництва свиней з метою досягнення більш високих стандартів галузі, зменшення ризиків для здоров’я та довкілля у районах з високою щільністю свиногосподарств.

На початку року стало зрозуміло, що кількість заявок була вищою, ніж очікувалося. Надійшло 502 заявки, з яких 407 відповідали необхідним умовам, що призвело до того, що Міністерство сільського господарства збільшило загальну суму виплат з початкових 180 млн. євро до 455 млн. євро.

З 407 фермерських господарств, які мають право на допомогу, 176 – це ферми, що займаються вирощуванням свиней, 133 племінних господарств та 80 фермерських господарств, де здійснюється процедура опоросу, а решта підприємств підпадають під категорію “інші”.

Коли свинарі отримають субсидію на припинення своєї діяльності, залежатиме від класифікації оцінки неприємного запаху довкола ферм. Повністю неприємний запах зникне, коли всі тварини будуть перероблені, а всі відходи утилізовані. Власникам підприємств необхідно зробити це не пізніше ніж через вісім місяців після отримання державної допомоги.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button