Новини про м'ясо

36 млн євро вклала компанія МХП в переробку відходів птахівництва

Замінити утилізацію відходів виробництва м’яса птиці переробкою у агропромисловому холдингу МХП вирішили в 2015 році. У модернізацію та закупівлю нового обладнання на птахофабрики тоді було вкладено 36 млн євро. Перод повернення інвестицій склав три роки. Наразі компанія виготовляє з відходів продукцію для харчування тварин та експортує її у кілька країн. Про це в інтерв’ю для latifundist.com повідомили Віталій Адамчук, технічний директор департаменту птахівництва МХП, та Максим Гузєв, начальник відділу експорту продуктів переробки МХП.

“По-перше, ми переробляємо кров. Вона є сировиною для виготовлення курячої кров’яної муки. Друге – це куряче перо. З нього робиться пір’яна борошно. Далі йдуть так звані м’які відходи, куди входять кістки, кишки, голови, лапи, шкури, курячі каркаси. Останні мають кісткові включення і є сировиною для виробництва кормового борошна і кормового жиру”, – зазначив пан Адамчук.

“Ми дивимося далеко вперед, в тому числі і в розширенні географії збуту… Ми шукаємо ринки з доданою вартістю, преміальних продуктів. Дивимося, де ми можемо бути конкурентоспроможними або зайняти вільну нішу. До таких ринків можна віднести країни Близького Сходу і Азії, а також країни Океанії. До речі, в цього року у нас був перший кейс з експортом курячого жиру в Перу. Таким чином географія розширилася до Латинської Америки”, – говорить Максим Гузєв.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button