Новини про м'ясо

300 тис. курей загинуло на птахофабриці в Запорізькій області через невідомі причини

З початку березня на птахофабриці “Зарічна” у Запорізькій області почався падіж курей, через що було прийнято рішення провести вибраковку близько 300 тис. голів, що становить більш ніж 60% поголів’я птиці на підприємстві. Причину масового падежу курей досі не встановлено. Утім, керівництво фабрики схиляється до думки, що поголів’я скоротилося не через якесь захворювання, а через харчування або передозування препаратів, що є замінниками антибіотиків.

Птахофабрика працює як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Зокрема, експортує птицю в Оман, ОАЕ, Катар. Утім, після масового падежу птиці підприємство може помітно скоротити обсяги виробництва протягом найближчих тижнів.

“Найпершим провели аналіз на наявність вірусу та інфекцій. Але ні хвороби Ньюкасла, ні грипу чи інших інфекційних захворювань не виявили. Наразі ми припускаємо дві можливі версії – отруєння невідомою речовиною або передозування лікувальними препаратами, які ми додаємо замість заборонених антибіотиків для профілактики захворювань у курей. Не виключаю такого варіанту, що причиною падежу птахів стала халатність деяких робітників. Тепер будемо переходити на бункерну систему зберігання та постачання кормів у спеціальних пневмобочках. Також плануємо відремонтувати, удосконалити та осучаснити систему годівлі птиці”, – повідомив у коментарі для видання Гуляйполе.City директор підприємства Юрій Сегеда.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

3 коментарів

  1. 300 000 птиц – это не 30, как это причины неизвестны? очередная диверсия?

  2. Не может такого быть , что бы не знали причины массового падежа курей…при таких “фабриках” работает целый штат ветврачей и они должны знать причину – или они не врачи….другое дело, что причина такова, что ее нельзя озвучивать !!! и…может пора уже сократить вообще эти птицефабрики, расплодившиеся по всей Украине, и заражающие своим производством все в округе !!!…все водоемы , рядом расположенные, загажены, все отходами запружено…- природа явно подает нам всем сигналы, что пора подумать о сохранении собственной Природы, а не за счет собственной здоровой окружающей среды выращивать кур для арабов и азиатов !!!…

  3. Заполонили всю территорию Украины бактериологическими лабораториями, зверофермами, птицефабриками – и это все не для пользы украинцам !!! это все очень вредные производства…и те , так называемые “рабочие места” для украинцев на этих “производствах” НИЧТО по сравнению с тем вредом , что там производится !!!

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button