Новини про м'ясо

2 випадки АЧС виявили в Україні минулого тижня

Упродовж двох перших двох тижнів 2020 року в Україні не було зафіксовано жодного випадку африканської чуми свиней. Утім, минулого тижня виявили одразу два спалахи небезпечного захворювання, повідомляють у Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Один з випадків АЧС – це зараження диких кабанів у мисливському господарстві на Чернігівщині, а внаслідок другого спалаху загину свійські свині на Рівненщині.

Таким чином, з 1 січня АЧС в Україні фіксували двічі:

– 17.01.2020 – в мисливському господарстві ТОВ “Лисяча нора” Чернігівського району Чернігівської області серед диких кабанів;
– 17.01.2020 – на території стихійного сміттєзвалища поблизу с. Хотинь Рівненського району Рівненської області було виявлено труп домашньої свині, особу власника тварини не встановлено.

“З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС”, – зазначили в Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button