Новини про м'ясо

2 спалахи АЧС виявили в одному з регіонів Росії

Попри те, що Росія намагається стримати поширення африканської чуми свиней і нарощує обсяги експорту свинини до Китаю, В’єтнаму та інших країн, в РФ все продовжують фіксувати поодинокі спалахи АЧС. У квітні в країні вже зареєстрували два випадки захворювання. Обидва спалахи виявлено в одному регіоні – Саратовській області.

1 квітня туші тварин, заражених африканською чумою свиней виявили в околицях одного із селищ Cамійлівського району. 10 квітня в Саратівській області стався ще один подібний випадок – невідомі вивезли туші свиней за межі одного з сіл Енгельського району. Скоріше за все, тварин вирощували в особистих селянських господарствах.

Новини партнерів

Регіональне управління ветеринарії зазначає, що поблизу місць, де знайшли тварин, було вжито всіх необхідних протиепідемічних заходів. В обох населених пунктах введено карантин щодо АЧС, але рішення про відчуження свиней у місцевих жителів не ухвалювали.

До початку квітня 2020 року на території Саратовської області не було зареєстровано жодного випадку захворювання на африканську чуму свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button